WDK

Wevelgemse Dolfijnen Klub

IC Kuurne

Interclub
Datum: 2017-10-22 13:00 - 17:00

Plaats: Kuurne, België

Alexander Schotte 16 TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Alicia Bruneel 9 TIM 04. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 10. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 19. 50m Vrije Slag Vrouwen
       
Amber Decock 9 TIM 04. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 10. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 19. 50m Vrije Slag Vrouwen
       
Amber Pattijn 9 TIM 04. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 10. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 19. 50m Vrije Slag Vrouwen
       
Benjamin Schotte 14 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Branco Pattijn 16 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Elias Ares 13 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Jana Jaecques 13 TIM 02. 200m Wisselslag Vrouwen
TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Jarre Buyck 13 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Jasper Benoit 12 TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Jill Coene 11 TIM 02. 200m Wisselslag Vrouwen
TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Joacquim Bruneel 11 TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Jordi Vanpoucke 21 TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Judith Vandamme 8 TIM 04. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 10. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 19. 50m Vrije Slag Vrouwen
       
Kato Decoene 11 TIM 02. 200m Wisselslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Laura Janssens 12 TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Laura Lernout 9 TIM 04. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 10. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 19. 50m Vrije Slag Vrouwen
       
Liam Reynaert 9 TIM 05. 50m Schoolslag Mannen
TIM 11. 50m Rugslag Mannen
TIM 20. 50m Vrije Slag Mannen
       
Lieze Deweerd 12 TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Lotte Malysse 11 TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Matteo Devos 11 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Michelle Hautekeete 14 TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Mouri Houllier 16 TIM 02. 200m Wisselslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Myrthe Vanwalleghem 11 TIM 08. 50m Schoolslag Vrouwen
TIM 15. 50m Vlinderslag Vrouwen
TIM 17. 50m Rugslag Vrouwen
TIM 21. 100m Vrije Slag Vrouwen
       
Noah Lernout 11 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Simon Gheysen 14 TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Staf Cappon 11 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 18. 50m Rugslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
Suzan Cappon 7 TIM 01. 25m Vrije Slag Gemengd
TIM 14. 25m Schoolslag Gemengd
       
Tuur Vandamme 10 TIM 07. 100m Schoolslag Mannen
TIM 11. 50m Rugslag Mannen
TIM 20. 50m Vrije Slag Mannen
       
Wannes Ares 11 TIM 03. 200m Wisselslag Mannen
TIM 09. 50m Schoolslag Mannen
TIM 16. 50m Vlinderslag Mannen
TIM 22. 100m Vrije Slag Mannen
       
       
       
Aflossing      
       
WDK-1      
    1. Jana Jaecques (13)
    2. Jordi Vanpoucke (21)
    3. Alexander Schotte (16)
    4. Laura Lernout (9)
WDK-2      
    1. Michelle Hautekeete (14)
    2. Staf Cappon (11)
    3. Branco Pattijn (16)
    4. Amber Pattijn (9)
   
WDK-3      
    1. Lieze Deweerd (12)
    2. Simon Gheysen (14)
    3. Laura Janssens (12)
    4. Tuur Vandamme (10)

 

Adres
Nieuwenhuyse 49
8520 Kuurne, België

 

Kaart



fblogo

YouTubeLogo

 

Nieuwsbrief inschrijving

E-mail adres:

Voornaam:

Naam:


© 2018 Wevelgemse Dolfijnen Klub. All Rights Reserved. Site by homemedia